KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 9144075
nr 914 4075
Kopparstick
2 st, modell äldre, "Götheborg & Marstrand", motivet: 20x41 & 23x50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 september 2014
kl 19:26:30
400 kr
350 kr
600 kr
600 kr